Kahyaoglu Peyzaj Kurumsal

Güvenilir, Saygılı, Müşteri odaklı

Kahyaoğlu Peyzaj, fidancılık, peyzaj mimarisi ve kentsel tasarım projelerinde daima öncü olup, kaliteli ve şık mekanlar yaratmaya devam ediyor. Geçmişten bugüne, müşterilerimize eşsiz deneyimler sunmayı sürdürüyoruz. İleri teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve yenilikçi ürünlerimiz sayesinde son trendleri yakından takip ediyor, en üstün hizmeti sunuyoruz. Kahyaoğlu Peyzaj ile yaşayabileceğiniz farkı deneyimlemek ve en kaliteli hizmeti almak için sizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Hizmet
7/24
Müşteri Memnuniyeti
%100
Mutlu Müşteri
500+

Değerlerimiz

Kahyaoğlu Peyzaj Değerlerimiz

GÜVEN

Güven, bilgi birikimimiz, geniş tecrübemiz, etkin iş yapış şeklimiz ve kurumsal değerlere olan bağlılığımızla tüm paydaşlarımız için temel bir unsur oluşturuyoruz. Taahhütlerimizi zamanında yerine getiriyor, her durumda güven veren profesyonel yaklaşımlarımızla öne çıkıyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde önemsiyoruz. 'Koşulsuz müşteri memnuniyeti' ilkesiyle hareket ediyor, taahhütlerimizi hızlı ve müşteri beklentilerinin ötesinde yerine getiriyoruz. Zamanında ve etkili çözümler sunarak, müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.

SAYGI

Tüm paydaşlarımıza saygıyla yaklaşırız; onların sesini dinler, görüş ve fikirlerini değerli buluruz. İnsan haklarına, doğaya, çevreye ve tüm yasal düzenlemelere büyük önem veririz. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, toplumun ve doğanın haklarına saygı gösteririz. Sizin ve tüm paydaşlarımızın güvenini kazanmak için adanmış bir şekilde çalışıyoruz.
Bu site deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tıklayarak, Gizlilik Politikamıza kabul etmiş olursunuz.